UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9851750
nr 985 1750
Väggur
sent 1800-tal, höjd: 115 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:30:06
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr